O nas

Witaj w naszym sklepie, w którym oferujemy różne rodzaje włóczek. Znajdziesz tu m.in. tanie włóczki akrylowedelikatne merynosy i niezwykle ciepłą alpakę. Każda z tych włóczek, zanim trafiła na półki została przez przetestowana. Nie zamawiamy włóczek "w ciemno". Stworzysz z nich piękne szale, chusty, czapki, swetry. Jeśli szukasz włóczki bardziej oryginalnej zajrzyj do działu z ręcznie farbowaną włóczką; gwarantujemy, że powstanie z niej projekt, którego nie ma nikt inny- nawet jeśli skorzystasz o ogólnie dostępnego schematu. Nie będzie drugiego takiego swetra czy  czapki. Nasze tanie włóczki akrylowe doskonale nadają się na narzuty na łóżko, koszyczki na przybory czy też poszewki na poduszki. Jeśli szukasz wełny na naprawdę ciepłą czapkę i szal- obejrzyj włóczki z domieszką wełny wielbłąda - jest ona bardzo delikatna i mega ciepła.

Szydełkujesz amigurumi? Szukasz wysokiej jakościowo bawełny? Polecamy bawełnę z firmy Bulgaria Performance. Jest doskonała i na druty i na szydełko.

 

Mamy włóczki uszeregowane w różnych kategoriach:

w/g składu: włóczka akrylowa, merynos, alpaka, wielbłąd, kaszmir, jedwab
w/g grubości: aż pięć działów - w zależności od grubości drutów jakie zaleca producent dla danej włóczki
w/g koloru: znajdziesz tu kolory podstawowe włóczek oraz włóczkę fantazyjną i melanżową
w/g producenta:  jeśli cenisz włóczki jakiegoś producenta to nie musisz przeglądać wszystkich stron w sklepie, aby je poszukać. Pamiętaj jednak, że warto spróbować czegoś nowego!
włóczka ręcznie farbowana: cieszą się ostatnio dużą popularnością. Pozwolą rozwinąć Twoją kreatywność
włóczka dla dzieci: tutaj znajdziesz włóczkę szczególnie polecaną dla dzieci- miękką, delikatną i z atestami.

Tak wygląda nasz mały sklep internetowy. Przyjazne kategorie i włóczki, które osobiście testujemy na naszych drutach- dla Twojej wygody.